Trening terapeutyczny

trener personalny fizjoterapeuta warszawa

Pomoc terapeuty ruchowego w Warszawie

Dolegliwości bólowe w obrębie barków, pleców, kolan czy bioder mogą mieć różne przyczyny. Niekiedy powodem problemów są kontuzje bądź rozmaite schorzenia, innym razem źródłem okazują się nieodpowiednie, zbyt intensywne ćwiczenia albo przeciwnie — niewystarczająca aktywność fizyczna na co dzień. Bez właściwej fizjoterapii kłopoty mogą zaś się pogłębić, dlatego jeśli doskwiera Ci ból jakiejkolwiek partii ciała, skontaktuj się z nami. Proponujemy treningi terapeutyczne pod okiem terapeuty ruchowego — czyli trenera personalnego i fizjoterapeuty w jednym — dla osób z Warszawy, które chcą odzyskać pełnię sprawności lub uwolnić się od nawracających dolegliwości. Pomoże Ci on poradzić sobie z problemami, niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem aktywności fizycznej, czy prowadzisz głównie siedzący tryb życia.

Indywidualny trening terapeutyczny przygotowany przez trenera personalnego

W przypadku dolegliwości bólowych o różnorodnym podłożu, a także nawracających kontuzji oferujemy pomoc terapeuty ruchowego w Warszawie. Działając jednocześnie jak fizjoterapeuta i trener personalny, kierując się kierunkową wiedzą oraz własnym doświadczeniem, dobierze on dla Ciebie spersonalizowany plan treningowy w oparciu o Twoje potrzeby, poziom aktywności, a także przyczynę problemów. To idealny wybór między innymi dla osób borykających się z bólem pleców czy barków w wyniku wielogodzinnej pracy przed komputerem albo amatorów sportu, którym dokuczają powracające urazy. Chcesz cieszyć się doskonałą sprawnością, dobrym zdrowiem i świetnym samopoczuciem przez długie lata? Skontaktuj się z nami!

Trening terapeutyczny przeznaczony jest w dużym stopniu dla osób, którym doskwiera przewlekły ból czy też narzekają na nawracające co jakiś czas kontuzje.

Jeśli w swojej aktywności często borykasz się z bólem barków, pleców, kolan, biodra czy innej partii ciała, i nie jest to jednorazowy przypadek, to warto to skonsultować.

Dzięki testom jesteśmy w stanie sprawdzić jaka jest przyczyna powstawania bólu. Trening ułożymy w taki sposób, aby zaleczyć doskwierający ból i przywrócić równowagę w Twoim ciele.

Ten trening jest również przeznaczony dla osób, które nie uprawiają żadnego sportu ale narzekają na dolegliwości bólowe czy też spięcia w ciele ( np. odcinek lędźwiowy kręgosłupa ) wynikające z siedzącego trybu życia i braku aktywności.

Trening terapeutyczny jest tak dopasowany, że na spokojnie odnajdą się w nim osoby sprawne i regularnie trenujące jak i Ci co ze sportem nie mają nic wspólnego. 

Często są to normalne ćwiczenia, które wykonuje się na siłowniach, ale bardzo dużą uwagę zwracamy na jakość ruchu, tempo i odpowiedni dobór narzędzi. Dlatego często trening terapeutyczny przeplata się mocno ze zwykłym treningiem personalnym pod warunkiem że wiemy co robimy.

Po odpowiednim dobraniu ćwiczeń, przejdziemy do nauki ich wykonywania i ułożenia odpowiedniego programu abyś mógł wrócić do pełnej sprawności.

Ten trening skierowany jest również do osób, które są po jakimś urazie i nie wiedzą, jak wrócić bezpiecznie do treningu, albo chcą przygotować się do operacji.

Fizjoterapeuta-trener personalny: Warszawa

W mojej pracy łączę dwie specjalności: fizjoterapeuty oraz trenera personalnego, dzięki czemu pomogę Ci zbudować kondycję, a jednocześnie zadbam o zdrowie nadwyrężonych mięśni, stawów czy regenerację po innym urazie. Moimi Klientami są mieszkańcy Warszawy, ale też okolicznych miejscowości, którzy pragną, aby ruch znów sprawiał im przyjemność, a nie był jedynie powodem bólu i dyskomfortu. Gwarantuję, że jeśli zastosujesz się do przygotowanego przeze mnie planu treningowego, odzyskasz dobre samopoczucie, odciążysz plecy, kolana i w końcu zaczniesz ćwiczyć dokładnie tak, jak pozwala na to Twój organizm. Serdecznie zapraszam do kontaktu.