Konsultacja i diagnostyka

Jeśli chcesz zacząć trening, ale nie do końca wiesz za co się zabrać, od czego zacząć, jakie ćwiczenia i jak wykonywać, aby było to bezpieczne dla Ciebie – to jest to oferta dla Ciebie. 

Jeśli trenujesz już od jakiegoś czasu dowolną dyscyplinę i chciałbyś sprawdzić w jakim stanie jest Twoje ciało, jakie masz deficyty i na czym powinieneś się w treningu skupić, aby osiągnąć lepsze wyniki – to jest to oferta dla Ciebie.

Jeśli w regularnym treningu co jakiś czas przeszkadza Ci nawracający uraz, który zatrzymuje Twój progres i odbiera chęć do dalszych treningów, albo zmusza do przerwania aktywności, którą lubisz – to jest to oferta dla Ciebie.

Jeśli jesteś zmotywowany do samodzielnych treningów, ale potrzebujesz kogoś kto co jakiś czas sprawdzi poprawność wykonywanych technik, zaplanuje odpowiedni progres i wskaże ćwiczenia jakie dobrać – to jest to oferta dla Ciebie

Podczas konsultacji porozmawiamy o celach jakie masz w swoim treningu. Sprawdzimy testami co w Twoim ciele działa dobrze, a gdzie potrzeba włożyć więcej pracy, aby uniknąć w przyszłości urazów czy też dolegliwości bólowych. 

Na koniec omówimy ćwiczenia, które zaproponuję dla Ciebie, aby wzmocnić słabsze partie mięśniowe i przywrócić balans mięśniowo-powięziowy. Ćwiczenia będą dobrane specjalnie dla Ciebie i do możliwości jakie masz – trening w domu, na siłowni czy w innym dowolnym miejscu.